we1.jpg

Ogłoszenie wyników wyborów do Samorządu Uczniowskiego

15 czerwca w naszej szkole odbyły się wybory, w wyniku których wyłoniono nowego przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2023/2024. W głosowaniu uczestniczyli uczniowie klas IV-VIII, dyrekcja szkoły oraz nauczyciele SP3. A oto wyniki głosowania:

Julia Górska z klasy VII a – przewodnicząca
Zofia Wojnarowicz z klasy VI b – zastępca
Gratulujemy !!!

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie członkom Komisji Wyborczej, kandydatom do Samorządu Uczniowskiego oraz  wszystkim uczniom biorącym udział w głosowaniu.

Samorząd Uczniowski SP3
wybory