Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

LOGO_STOWARZYSZENIA.pngW naszej szkole rozpoczęło swoją działalność Stowarzyszenie Przyjaciół Bogatyńskiej Trójki. Stowarzyszenie to grupa rodziców oraz nauczycieli naszej szkoły. Stowarzyszenie ma już pierwszą, miejską imprezę plenerową za sobą. Relację, zdjęcia oraz informacje o Stowarzyszeniu możecie przeczytać, klikając na poniższy link. Jeśli ktoś z Was chciałby się przyłączyć do naszej grupy, to zapraszamy do kontaktu.

Facebook stowarzyszenia

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.